HarmonyBaby Rejuve™

TECHNOLOGIA:
Harmony Baby Rejuve™ oferuje szeroki wybór zabiegów na
ciało i twarz. Zabiegi są całkowicie bezpieczne, nawet na
delikatnej i cienkiej skórze, jak szyja i dekolt. Efektem zabiegów
jest poprawa wyglądu zmian naczyniowych i redukcja
zmian pigmentacyjnych, zmniejszenie wielkości porów,
poprawa kolorytu i struktury skóry, epilacja włosów.
• JEDNO URZĄDZENIE – SZEROKIE SPEKTRUM
ZABIEGOWE
• MOŻLIWOŚĆ TWORZENIA INDYWIDUALNYCH
TERAPII ŁĄCZONYCH DOBRANYCH
DO POTRZEB PACJENTA
• AFT – WĄSKOPASMOWE PULSACYJNE ŹRÓDŁO
ŚWIATŁA- NOWA GENERACJA IPL DO ZADAŃ
SPECJALNYCH
• IN MOTION – TRYB PRACY GŁOWICY W RUCHU
UŁATWIAJĄCY WYKONANIE ZABIEGU
I PODNOSZĄCY KOMFORT PACJENTA
• GLACIAL TECHTM ZAAWANSOWANY SYSTEM
CHŁODZENIA
WSKAZANIA
• Usuwanie owłosienia
• Leczenie zmian naczyniowych i pigmentacyjnych
• Napinanie, zagęszczanie skóry (termolifting)

beauty_angesl_sygmalift_3

SygmaLift™

HIFU SygmaLift™ jest idealnym rozwiązaniem dla osób chcących ujędrnić i odmłodzić swoją skórę, bez ingerencji chirurgicznej.

 • WIĘCEJ INFORMACJI

 • SygmaLift™ łączy działanie zogniskowanych ultradźwięków o wysokiej intensywności (HIFU), działających na remodeling i lifting twarzy, oraz zimnego lasera biostymulacyjnego o długości fali 635 nm, dodającego skórze blasku, zapewniając bezbolesne, szybkie modelowanie konturu twarzy.

  Trzy mechanizmy, działające wspólnie, powodują widoczne odmłodzenie skóry, redukcję zmarszczek i poprawienie owalu twarzy, poprzez zniwelowanie m.in. „drugiego podbródka”.

  Efekty działania są widoczne już bezpośrednio po pierwszym zabiegu, a po wykonaniu całej serii uzyskuje się spektakularny i trwały efekt terapeutyczny.

  Zabiegi SygmaLift™ należy stosować raz w tygodniu, przez okres 3-6 tygodni, w zależności od wieku i kondycji skóry. Rezultaty są widoczne stopniowo od pierwszego zabiegu, w ciągu 40 dni i sukcesywnie się pogłębiają.

  SygmaLift™ HIFU posiada trzy głowice (HIFU, Tri-Micro i zimny laser 635 nm), które umożliwiają trzy różne zastosowania.

  Spatula HIFU do remodelingu i liftingu twarzy, dzięki precyzyjnemu działaniu na różnych głębokościach, rozbija komórki tłuszczowe w obrębie m.in. podbródka i dolnych partii twarzy

  Tri-Micro Focal doskonale nadaje się do redukcji zmarszczek w okolicy czoła, oczu i ust. Dodatkowo pobudza syntezę i przebudowę kolagenu oraz regenerację tkanek, tym samym wygładzając i odmładzając skórę.

  Zimny laser o długości fali 635 nm do biostymulacji, poprawia odcień skóry oraz nadaje jej blasku i świeżego, młodzieńczego wyglądu.

  Wynikiem takiego działania na tkanki są doskonałe efekty uzyskiwane w przypadku podwójnego podbródkaliftingu i modelowania owalu twarzywygładzania zmarszczek w okolicy oczu, ust i czoła czy poprawy kolorytu i struktury skóry.

  [/lsvr_cta_message]

  PROMOCJA

  1100PLN netto
  1 dzień

  PROMOCJA

  2000PLN netto
  2 dni

  PROMOCJA

  KontaktPLN netto
  3 dni i więcej
  • CO OFERUJEMY W RAMACH WYNAJMU?

   Wynajem SygmaLift™ w naszej firmie to:
   – sprawne oraz na bieżąco serwisowane urządzenie SygmaLift™
   – zestaw narzędzi niezbędnych do wykonywania zabiegów (okulary ochronne, instrukcje, środki czyszczące, stolik, etc.),
   – pełne szkolenie z obsługi SygmaLift™,
   – ulotki reklamowe dla Twoich klientów opisujące zalety SygmaLift™,
   – reklamę na naszej stronie internetowej oraz na profilu na Facebooku,
   – gwarancję dostarczenia SygmaLift™ na czas i we wskazane miejsce,
   – przy stałej współpracy rewelacyjne pakiety zniżkowe oraz bonusy


  LightSheer DESIRE™

  Laser LightSheer DESIRE™ – absolutna nowość firmy Lumenis, jest najnowszym, najszybszym i zarazem najmocniejszym systemem z cenionej na całym świecie rodziny laserów LightSheer®, uchodzących za najskuteczniejsze urządzenia do fotodepilacji.

  • WIĘCEJ INFORMACJI

   Użycie optymalnej długości fali 805nm, jak również zastosowane w laserze laser LightSheer DESIRE™ innowacyjne technologie HIT™ (High-Speed ​​Integrated Technology) oraz ChillTip™ zwiększyły jeszcze bardziej skuteczność zabiegu i komfort pacjenta. Nowa, duża głowica zabiegowa 22x35mm z systemem zasysania (HIT™) pozwala na szybką i skuteczną depilację dużych obszarów skóry. Zabieg przy użyciu laser LightSheer DESIRE™ jest nawet o 75% szybszy niż w innych dostępnych urządzeniach.

   Bezpieczeństwo stosowania lasera laser LightSheer DESIRE™ zostało potwierdzone respektowanym na całym świecie certyfikatem amerykańskiego Urzędu ds. Żywności i Leków FDA, który pozwala na użycie urządzenia zarówno w medycynie ogólnej jak i medycynie estetycznej oraz dermatologii.

   Zasada działania lasera Zasada działania lasera diodowego laser LightSheer DESIRE™ polega na niszczeniu mieszka włosowego za pomocą światła laserowego. Przenikająca do 2 mm w głąb skóry wiązka energii jest pochłaniana przez melaninę (barwnik) i zamieniana na ciepło (następuje uszkodzenie macierzy włosa). Energia wytwarzana przez laser jest absolutnie bezpieczna dla człowieka. Długość fali emitowanej przez diodę wynosi 805 m. Światło lasera działa powierzchniowo, nie wpływając tym samym na funkcje organizmu.

   Urządzenie laser LightSheer DESIRE™ jest wyposażone w dwa rodzaje głowic zabiegowych. Głowice 9x9mm oraz 12x12mm są wyposażone w niepowtarzalny, odmienny system chłodzenia ChillTip™, który chłodzi i chroni skórę podczas zabiegu oraz sprawia, że zabieg jest praktycznie bezbolesny. Temperatura szafirowej końcówki cały czas utrzymywana jest na poziomie około 4ºC. Jest to znacznie wydajniejsze chłodzenie w porównaniu z rozwiązaniami stosowanymi w innych urządzeniach do depilacji (chłodzenie powietrzem, żelami itp.). Duża głowica o wielkości 22x35mm dzięki unikalnemu, opatentowanemu systemowi podciśnienia HIT™ (High-Speed ​​Integrated Technology) pozwala na bardzo szybką epilację dużych powierzchni zabiegowych, przy jednoczesnym wyeliminowanie dyskomfortu pacjenta. Zassanie odcinka skóry powoduje redukcję przepływu krwi w leczonym obszarze, co pozwala na radykalne skrócenie czasu oddziaływania cieplnego wiązki laserowej.

   PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU
   – choroby nowotworowe,
   – ciąża,
   – bielactwo,
   – łuszczyca,
   – padaczka,
   – świeża opalenizna (również solarium i samoopalacze),
   – obecność znamion barwnikowych na skórze, fotodermatozy (plamy),
   – aktywne infekcje skóry w miejscu poddawanym zabiegowi,
   – krem z retinolem (przestać używać na 1 miesiąc przed zabiegiem),
   – leki światłouczulające,
   – retinoidy,
   – zioła (dziurawiec, nagietek; przestać używać na 2
   – 3 tygodnie przed zabiegiem),
   – depilacja depilatorem, woskiem i pęsetą ( przestać używać 1 miesiąc przed zabiegiem),
   – włosy siwe i białe,
   – skłonność do przebarwień,
   – peeling (przestać używać do 1 tygodnia przed zabiegiem).

   PO ZABIEGU
   – przez 2 tygodnie po zabiegu nie wolno zażywać kąpieli słonecznych,
   – miejsca narażone na działanie promieni UV muszą być chronione kremami z filtrami anty-UV o wskaźniku minimum 30,
   – przez tydzień po zabiegu nie należy stosować samoopalaczy,
   – kolejne zabiegi depilacji laserowej należy wykonać w odstępach 4-12-tygodniowych (długość odstępów między zabiegami zależy od partii ciała oraz indywidualnych predyspozycji). Skrócenie lub wydłużenie tej przerwy osłabi efekty zabiegu,
   – preparaty złuszczające można wprowadzić 2 tygodnie po zabiegu,
   – leki i zioła światłouczulające można przyjmować po 2 tygodniach od zabiegu, – nie wolno wyrywać włosów przez minimum 6 tygodni po zabiegu,
   – przez 2-3 dni po zabiegu może utrzymywać się delikatne zaczerwienienie, obrzęk bądź niewielkie pęcherzyki. Jest to zjawisko naturalne.

   Przez ten czas konieczne jest zachowanie należytej ostrożności:
   – myć skórę żelem bezmydłowym lub tonikiem albo mleczkiem bezalkoholowym, ewentualnie czystą wodą, nie stosować mydła, spirytusu i wszelkich środków zawierających spirytus (dezodorantów i antyperspirantów – jeśli depilacja dotyczyła pach),
   – stosować zasypkę lub krem Alantan Plus albo Bepanthen czy Dermopanthen, – delikatnie skórę osuszać, nie trzeć, nie drażnić w inny sposób,
   – nie stosować leków i ziół fotouczulających.

  1000PLN netto
  1 dzień
  1800PLN netto
  2 dni
  KontaktPLN netto
  3 dni i więcej
  • CO OFERUJEMY W RAMACH WYNAJMU?

   Wynajem lasera diodowego LightSheer DESIRE™ w naszej firmie to:
   – sprawny, na bieżąco serwisowany laser do depilacji LightSheer DESIRE™,
   – zestaw narzędzi niezbędnych do wykonywania zabiegów (okulary ochronne, instrukcje, środki czyszczące, stolik pod laser, etc.),
   – pełne szkolenie z obsługi lasera diodowego LightSheer DESIRE™ potwierdzone certyfikatem,
   – ulotki reklamowe dla Twoich klientów opisujące zalety depilacji laserowej,
   – reklamę na naszej stronie internetowej oraz na profilu na Facebooku,
   – gwarancję dostarczenia lasera LightSheer DESIRE™ na czas i we wskazane miejsce,
   – przy stałej współpracy rewelacyjne pakiety zniżkowe oraz bonusy,
   – do wyboru, wedle uznania 3 możliwości współpracy dopasowane do Twoich potrzeb.


  LipoCryo™

  System LipoCryo™ to urządzenie do nowoczesnej niebywale skutecznej techniki zwanej kriolipolizą. Jest to idealny sposób na redukcję tkanki tłuszczowej bez znaczących skutków ubocznych, oparty na działaniu niskich temperatur.

  • WIĘCEJ INFORMACJI

   NA CZYM POLEGA KRIOLIPOLIZA LIPOCRYO™?
   Zabieg trwa od 35 do 45 min Głowica urządzenia kriolipolizy LipoCryo™ zostaje przyłożona do konkretnego obszaru, z którego chcemy pozbyć się tkanki tłuszczowej. Do głowicy skóra zostaje zasysana próżniowo wraz z warstwą tkanki tłuszczowej, która następnie ulega schłodzeniu za pomocą płytek chłodzących w głowicy urządzenia. Dzięki takiej budowie głowicy, możliwe jest rozpoczęcie procesu kriolipolizy w miejscu poddanym zabiegowi.

   Proces kriolipolizy polega na obumieraniu komórek tłuszczowych (adipocytów) pod wpływem niskiej temperatury. Proces ten jest selektywny i kontrolowany co powoduje, że nie narusza otaczających tkanek. Obumarłe komórki zostają wydalone w naturalnym procesie metabolicznym, dzięki czemu z czasem grubość tkanki tłuszczowej stopniowej maleje. Zabieg jest bezbolesny, lecz może powodować uczucie delikatnego napięcia w okolicach obszaru poddanego kriolipolizie LipoCryo™, głównie na początku sesji zabiegowej. Dzieje się tak wskutek zastosowania próżni oraz miejscowego intensywnego schłodzenia Bezpośrednio po zabiegu, obszar, który został poddany zabiegowi kriolipolizy LipoCryo™ może być zaczerwieniony, delikatnie obrzęknięty oraz może nastąpić pogorszenie czucia. Objawy te ustępują zwykle w ciągu kilku godzin.

   DLA KOGO JEST KRIOLIPOLIZA LIPOCRYO™?
   Zabieg kriolipolizy lipocryo przeznaczony jest dla osób posiadających nadmiar miejscowo skoncentrowanej tkanki tłuszczowej, np.: na brzuchu, udach, łydkach, pośladkach, w okolicach bioder, w dolnej części pleców czy na ramionach.

   PRZECIWWSKAZANIA
   – Ciąża i karmienie piersią
   – Pokrzywka i pochodne dolegliwości skóry
   – Stany zapalne i rany
   – Choroba Raynauda
   – Krioglobulinemia
   – Choroby nerek i wątroby
   – Choroby autoimmulogiczne (np. SM,łuszczyca,bielactwo)
   – Cukrzyca nieustabilizowana
   – Aktywna opryszczka
   – Infekcje ogólnoustrojowe

   PRZED ZABIEGIEM
   Zabieg ten nie wymaga specjalnego przygotowania.

   PO ZABIEGU
   Najczęściej: Zaczerwienienie i odrętwienie na obszarze zabiegu, może trwać do kilku godzin po sesji. Zależnie od Pacjenta zaburzenia czucia mogą występować do kilku godzin.
   Rzadko: Słaby krwiak, który znika w ciągu kilku dni, ból w obszarze zabiegu podobny do „zakwasów”- związany z wywołanym kriolipolizą stanem zapalnym tkanki tłuszczowej, który znika w przeciągu kilku dni.
   Bardzo rzadko (poniżej 0,01% pacjentów): Ból w obszarze zabiegu podobny do „zakwasów”, który utrzymuje się dłużej niż 7 dni, związany jest z wywołanym kriolipolizą stanem zapalnym tkanki tłuszczowej, który znika najpóźniej w 3 tygodniu po zabiegu. Pacjent może powrócić do normalnej aktywności bezpośrednio po zabiegu.

  500PLN netto
  1 dzień
  900PLN netto
  2 dni
  KontaktPLN netto
  3 dni i więcej
  • CO OFERUJEMY W RAMACH WYNAJMU?

   Wynajem urządzenia LipoCryo™ w naszej firmie to:
   – sprawny, na bieżąco serwisowany sprzęt,
   – zestaw narzędzi niezbędnych do wykonywania zabiegów (żele, instrukcje, środki czyszczące, stolik pod LipoCryo™, etc.),
   – pełne szkolenie z obsługi LipoCryo™ potwierdzone certyfikatem,
   – ulotki reklamowe dla Twoich klientów opisujące zalety kriolipolizy,
   – reklamę na naszej stronie internetowej oraz profilu na Facebooku,
   – gwarancja dostarczenia LipoCryo™ na czas i we wskazane miejsce – przy stałej współpracy rewelacyjne pakiety zniżkowe oraz bonusy,
   – do wyboru, wedle uznania 3 możliwości współpracy dopasowane do Twoich potrzeb.

  NIE WIESZ JAKIE URZĄDZENIE WYBRAĆ?

  Napisz, zadzwoń i umów się z nami na spotkanie. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

  KONTAKT