Beauty Angels sp. z o.o.

Nasza firma istnieje na rynku od 2016 roku.

Z roku na rok rozwijamy zarówno nasz park urządzeń jak również logistykę i komunikację z klientem.

Znajdziesz u nas najlepsze w swojej klasie sprzęty do trwałego usuwania owłosienia, redukcji tkanki tłuszczowej, bezinwazyjnego wygładzania zmarszczek czy zamykania naczynek i usuwania przebarwień.

Inwestujemy w drogie i ekskluzywne maszyny, gdyż zależy nam na jakości wykonywanych przez Ciebie zabiegów. Mamy XXI wiek, każdy chce wyglądać idealnie, nikt nie chce cierpieć, aby to osiągnąć. Dlatego zamiast kupna lasera do depilacji za kilkadziesiąt tysięcy złotych, my mierzymy o wiele wyżej, dzięki czemu zabiegi są nieinwazyjne, skuteczne i na ile to możliwe, bezbolesne.

Co zyskujesz na współpracy z nami?

Gdybyście chcieli sami zakupić sprzęt za 200.000 zł, koszta leasingu, serwisu i eksploatacji sięgałyby kilku tysięcy miesięcznie. Jak myślisz, ilu klientom musisz wykonać dany zabieg na jednej maszynie, aby zarobić na koszty? A gdzie Twój zarobek za Twój czas i fatygę? A co w sytuacji, kiedy tych klientów nie będzie? Kiedy wybuchnie pandemia, na rynku pojawi się nowy, lepszy technologicznie sprzęt? Konkurencja wynajmie taki sam sprzęt i obniży ceny?

My pragniemy Ci pomóc oferując maszynę która kosztowałaby Cię kilka tysięcy miesięcznie, z którą istniałoby ryzyko braku klientów i która wiązałaby Cię z tym sprzętem na okres wielu lat… Beauty Angels oferuje Tobie taki sam sprzęt, za kwotę ok. 1.000 zł – płatnych po wykonaniu zabiegów! Masz klientów, umawiasz wynajem, dostajesz sprzęt, zarabiasz na zabiegach a nam płacisz przy zdaniu sprzętu! W praktyce nie ponosisz żadnych kosztów leasingu, serwisu, napraw czy eksploatacji – nie masz klientów lub nie ma sezonu/mody na dane zabiegi – sprzętu nie wynajmujesz. Zero kosztów, zero ryzyka, 100% zysku dla Ciebie!
Idealny model WIN-WIN.

Prócz inwestycji w sprzęt, dokładamy wszelkich starań, aby również obsługę naszych klientów można było oceniać na jak najwyższym poziomie. Toteż do każdego wynajmu otrzymujesz od nas:

  • szkolenie dla danego urządzenia
  • 50 szt. ulotek dla Twojego klienta
  • plakat A3 reklamowy
  • wszelkie niezbędne do wykonania zabiegu materiały i wyposażenie